Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

[Realizacja PV: 29,65 kWp] Tartak – Sieraków Śląskich

Wróć
Dwa dachy blachowe pokryte panelami fotowoltaiczynmi 29 / 10 / 2023
Źródło: Premium Energia Sp. z o.o.

Termin realizacji: grudzień 2022 r.

Cieszymy się, że mogliśmy zrealizować kolejny projekt fotowoltaiki dla naszego klienta. Tym razem skupiliśmy się na dwóch dachach firmy produkcyjnej. Zamontowaliśmy na nich moduły PV o mocy 400 kWp oraz 405 kWp. Całość instalacji została wyposażona w inwerter o mocy 30 kW.

Po roku od instalacji przeprowadziliśmy kompleksowy przegląd, aby upewnić się, że cała instalacja będzie działać bezpiecznie i sprawnie w nadchodzącym okresie eksploatacyjnym. Serwis obejmował także wykonanie zdjęć przy użyciu drona z kamerą termowizyjną. Umożliwia to zlokalizowanie ewentualnych uszkodzeń paneli słonecznych oraz wykrycie tzw. hotspotów. Cieszy jednak nas fakt, że w tym przypadku nie natrafiliśmy na żadne usterki, które mogłyby wpłynąć na pracę całej instalacji fotowoltaicznej.

Dzięki naszej usłudze fotowoltaiki dla firm, nasi klienci mogą cieszyć się nie tylko oszczędnościami, ale także pewnością, że ich instalacje pracują efektywnie i bezpiecznie. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy i zadowolenia naszych klientów.

Falownik:

  • Model: Huawei SUN2000-30KTL-M3
  • Moc: 30 kW

Moduły: 

  • Model: JA SOLAR JAM72S20-405/MR (10 szt.) oraz JA SOLAR JAM72S20-400/MR (64 szt.)
  • Moc: 405 kWp oraz 400 kWp 

Uzyskana moc: 24,03 MWh 

Poznaj naszą OFERTĘ nie tylko w ramach fotowoltaiki dla firm.

Zobacz wideo Tartak – Sieraków Śląskich


Galeria Tartak – Sieraków Śląskich