Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami

Fotowoltaika dla firm

Wróć

Fotowoltaika dla firm od Premium Energia to pełne wsparcie,
od projektu aż po pomoc w formalnościach

W Premium Energia do instalacji fotowoltaicznych podchodzimy odpowiedzialnie. Dbamy o to, aby projekt był w pełni dopracowany. W tym celu przedstawiamy kilka opcji, pokazując, jak powinna wyglądać optymalna instalacja, a nie przewymiarowana.

Skąd to wszystko wiemy? Z analizy profilu zużycia, bo dla nas fotowoltaika to przede wszystkim narzędzie do optymalizacji. Tym, co daje nam przewagę, jest badanie kosztów energii biernej, które powstają po zamontowaniu instalacji. Co więcej, stale monitorujemy zużycie i proponujemy rozwiązania. Na przykład w postaci sprzedaży nadwyżek energii po najwyższych, możliwych stawkach.

Realizujemy zarówno małe, jak i duże projekty instalacji PV. Niektóre z nich opisaliśmy na naszej stronie wraz informacjami dotyczącymi wykorzystanych komponentów. Informacje na ich temat znajdziesz również na naszym Facebooku!

Poznaj kompleksowość naszych działań:

01

Krok 1:
Badamy profil zużycia energii elektrycznej, a także sprawdzamy miejsce, gdzie ma być zainstalowana fotowoltaika. Chcemy poznać sens takiego przedsięwzięcia, tak by było maksymalnie rentowne.

02

Krok 2:
Na podstawie zbadanego zużycia, przygotowujemy projekt
z wizualizacją. Na tym etapie przedstawiamy dwie oferty: budżetową oraz w wersji premium.

03

Krok 3:
Kolejno, po uzyskaniu danych zużycia, a także zweryfikowaniu map, przechodzimy do wizji lokalnej. To daje nam pełnię wiedzy do przygotowania projektu z ofertą.

04

Krok 4:
Dopięciem jest umowaprzygotowanie do montażu.

Musisz wiedzieć, że wartością dodaną jest zgłoszenie instalacji do Państwowej Straży Pożarnej, a także zakładu energetycznego. To wyraz wspomnianego, pełnego wsparcia, którego możemy udzielać na podstawie pełnomocnictwa. Ważny jest również fakt, iż oferujemy pomontażowe wsparcie. Zapewniamy szkolenie z obsługi, gdzie przekazujemy pełną instrukcję.

Co zyskujesz dzięki naszej fotowoltaice?

  • wiarygodnego partnera – jesteśmy partnerem biznesowym dla takich banków jak ING czy Millenium; stąd też mamy preferencyjne warunki i bardzo dobre warunki finansowania
  • niską awaryjność – bazujemy na znanych komponentach znanych producentów
  • gwarancję – udzielamy jej na 25-30 lat w przypadku paneli i na 2-5 lat na montaż
  • bezpłatny serwis – dokonujemy ich co 12 miesięcy w połączeniu z wizją lokalną
  • regularne pomiary – dokonujemy ich co 12 miesięcy w połączeniu z wizją lokalną
  • termowizję – dokonujemy jej z użyciem drona
  • zwrot z inwestycji – po 4-7 latach

Zastanawiasz się, skąd czerpiemy na to wszystko energię?

10 lat doświadczenia
500 000 MWh rocznego wolumenu zakupu energii i gazu
ponad 1000 klientów
ponad 10 produktów zakupowych
przynajmniej 10 dostawców